Poštovné zdarma na objednávky nad 1 400 .

Proč dřevěné dekorace?

Dřevo je oblíbeným materiálem pro nástěnné dekorace. Na našich stránkách najdete různé dřevěné dekorace na zeď např. rodostromy, či mapy světa. Oblíbenými doplňky jsou také dřevěné fotorámečky.

Dřevo je přírodní materiál s jedinečnou strukturou každého kusu. Dřevěné kousky jsou velmi odolné a často vydrží po celý život, takže jsou milovanou a ceněnou dekorací. Dřevěné dekorace dodají každé místnosti teplo a originalitu. Sluší každému obytnému prostoru a dodají Vaší prázdné zdi útulný vzhled. K dispozici jsou různé barevné kombinace našich dřevěných dekorací, které se hodí ke každému stylu vašeho domova (od moderního po klasický design). Proto si troufáme tvrdit, že každá z našich nástěnných dekorací je individuálním uměleckým dílem.

Dřevěné dekorace mohou být také skvělým dárkem pro přátele a rodinu. Jsou to jedinečné a promyšlené dárky, které mohou být ceněny po mnoho let a poskytnout trvalou vzpomínku. Dřevěné dekorace se mohou hodit k nejrůznějším příležitostem. Mohou být krásným vánočním dárkem, nápaditým dárkem ke kolaudaci, originálním dárkem k narozeninám a vtipným dárkem k výročí svatby (mimochodem 5. výročí svatby je dřevěné).

Dřevěné dekorace jsou také skvělou volbou pro firemní dárky. Dřevěné nástěnné mapy lze zcela přizpůsobit (textem, logem společnosti, či jinými dalšími prvky).

S výrobky 68travel™ se snažíme vytvářet ručně vyráběné smysluplné nástěnné dekorace, které inspirují – dárky, které ocení celé generace. Dřevěné dekorace jsou ideální pro ty, kteří milují originalitu.

Napsat komentář