Poštovné zdarma na objednávky nad 7552,07 Kč. Možnost zaslání přes DHL Express.

Záruka spokojenosti

Zaručujeme kvalitu našich 68travel výrobků. Více než 20000 zákazníků nám již důvěřovalo. Ověřené recenze od skutečných zákazníků najdete na produktových stránkách, Cusrev, Google, Facebook a dalších prodejních portálech.

Přesná výroba a kvalita výrobků

Máme zavedené přísné normy kvality, protože vám rádi posíláme ty nejkvalitnější dekorace a výrobky. Koneckonců se na ně budete dívat mnoho let. Každý náš výrobek kontrolujeme ručně. Naše výrobky do jisté míry leštíme a čistíme, ale nechceme opomenout všechny přirozené a jedinečné vizuální vlastnosti dřeva. Protože naše kvalifikované týmy používají moderní stroje, můžeme zaručit výjimečnou přesnost našich dekorací.

Snadné vrácení a výměna zboží

Při nákupu přímo u 68travel můžete využít velkorysých zásad pro vrácení zboží. Všichni jsme jen lidé, chápeme, že se okolnosti mění nebo že se vám určitý produkt prostě nemusí líbit. Všechny vaše případné dotazy vyřešíme rychle. Pokud jste zakoupený výrobek nainstalovali nebo používali, napište nám prosím podrobnosti o případných problémech, abychom vám mohli nabídnout nejlepší možné řešení.

Bezpečné balení výrobku

Zaručujeme bezproblémové doručení zásilek díky osvědčenému způsobu balení. Většina dřevěných výrobků je balena pomocí speciálních kartonových šablon. Jsou dodávány v pevných pětivrstvých kartonových krabicích. Ojediněle se může stát, že obdržíte poškozený výrobek - v takovém případě nás neváhejte ihned kontaktovat. Všechny reklamace bereme vážně a máme dlouholeté zkušenosti s přepravou po celém světě. Rádi vyřešíme veškeré problémy a na vlastní náklady zašleme náhradní díly nebo výrobky.

Záruka dodání

Všechny objednávky jsou zasílány s validačním sledovacím číslem. To obdržíte poté, co je vaše objednávka označena jako odeslaná. Zaručujeme, že vyřešíme veškeré problémy s doručením, jako je ztráta balíku, poškození vzniklé v důsledku přepravy nebo jiné problémy s doručením.

Místní výroba

Naše dřevěné, mechové a stírací výrobky jsou vyráběny lokálně na Slovensku - v srdci Evropy. Papír, dřevo a další materiály získáváme v co největší míře z místních zdrojů. Přitom dbáme na udržitelnost a ekologii. Snažíme se, aby i všechny naše obaly byly, pokud možno, bez plastů.

Spokojení zákazníci = náš cíl

Jsme tu pro vás. Ať už máte speciální požadavek, termín dodání, potřebujete speciální díl nebo si jen chcete popovídat. Všichni mají rádi mapy a my jsme tu pro vás, abyste se mohli těšit z krásné dekorace na stěnu ještě několik let. Podívejte se také na 68travel kolem světa.

 

Spolehlivá podpora

Rychlá podpora, záruční servis a snadné vrácení. Doživotní záruka na naše dřevěné výrobky.

4,8/5 průměrné hodnocení

Více než 6000 recenzí od zákazníků z celého světa. 98% zákazníků nás doporučuje.

Personalizované objednávky

68travel je originální výrobce, což znamená, že můžeme rychle vytvořit individuální objednávky podle vašich přání.

Žijeme pro dobrodružství

Ve společnosti 68travel rádi cestujeme a objevujeme. Snažíme se používat recyklované přírodní materiály a omezit používání plastů. 68travel po světě »

Hledat

COOKIES

68travel, s.r.o. žádá o váš souhlas s použitím vašich údajů pro účely personalizované reklamy a obsahu, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoje produktů, jakož i pro ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení.

Nastavení můžete upravit kliknutím na jednotlivé položky. Další informace o GDPR naleznete na této stránce.

Způsob použití vašich osobních údajů můžete změnit. Dodavatelé potřebují váš souhlas k následujícím úkonům: