Poštovné zdarma na objednávky nad 7552,07 Kč. Možnost zaslání přes DHL Express.

Jak připevnit dřevěné mapy a dekorace

 

Oboustranná lepicí páska

Pro většinu povrchů stěn můžete použít silnou oboustrannou lepicí pásku. Její pevnost závisí na typu povrchu. Funguje skvěle na sádrokartonové desky, tapety, ploché stěny ze sádry, natřené povrchy (bezprašné a nedrobivé), plastové, skleněné, bezprašné a nemastné dřevěné povrchy a jiné ploché nerozpadající se cihlové / cementové stěny. Páska nefunguje dobře u strukturovaných omítkových stěn nebo u tapisérií, které by mohly být strhnuty váhou dřevěných panelů.

 

Jak snadné je odstranit oboustrannou pásku?

 

Nejlepším způsobem je zahřát pásku ze zadní strany dřevěných panelů pomocí tepelné pistole nebo fénu. Potom pomalu otáčejte dřevěnou částí, dokud se pěnová páska neoddělí. Neodstraňujte kusy ze zdi, protože by se mohly zlomit nebo byste mohli poškodit omítku. Zbývající pěnovou pásku, která na zdi zůstala, můžete následně seškrábnout prstem.


Zavěste na háčky + oboustrannou pásku

Dřevěné mapy světa od 68travel ™ mají závěsné výklenky na zadní straně větších dřevěných panelů (Severní Amerika + Evropa + Asie). Ty lze zavěsit na nástěnné háky. Přesné polohy pro zavěšení jsou zobrazeny v tištěném návodu, který přikládáme ke každé objednávce. Ostatní menší kontinenty a ostrovy je nutné připevnit pomocí oboustranné pásky nebo lepidla.


Stavební lepidlo

Nejsilnější způsob připevnění mapy je s pomocí stavebního lepidla (jako Mamut, Patex atd.). Tento typ lepidla je silný, takže panely zůstanou jen na zdi a během instalace a sušení lepidla se nebudou hýbat. Můžete si jej levně koupit v jakémkoli hobby marketu. Jedinou nevýhodou je, že dřevěné kusy jsou poté trvale přilepeny ke zdi.


Připevnění k podkladové desce

Mapu je také možné připevnit na podkladovou desku (dřevěnou, z plexiskla atd.). Tímto způsobem lze mapu snadno přesouvat z jednoho místa na druhé.


Máte nějaké další doplňující dotazy? Dejte nám prosím vědět. Také velmi oceníme, když nám pošlete nějaké fotografie zdi před a po a vaše zkušenosti s montáží mapy pro naši referenci. Bylo by to velmi užitečné pro ostatní zákazníky.

Spolehlivá podpora

Rychlá podpora, záruční servis a snadné vrácení. Doživotní záruka na naše dřevěné výrobky.

4,8/5 průměrné hodnocení

Více než 6000 recenzí od zákazníků z celého světa. 98% zákazníků nás doporučuje.

Personalizované objednávky

68travel je originální výrobce, což znamená, že můžeme rychle vytvořit individuální objednávky podle vašich přání.

Žijeme pro dobrodružství

Ve společnosti 68travel rádi cestujeme a objevujeme. Snažíme se používat recyklované přírodní materiály a omezit používání plastů. 68travel po světě »

Hledat

COOKIES

68travel, s.r.o. žádá o váš souhlas s použitím vašich údajů pro účely personalizované reklamy a obsahu, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoje produktů, jakož i pro ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení.

Nastavení můžete upravit kliknutím na jednotlivé položky. Další informace o GDPR naleznete na této stránce.

Způsob použití vašich osobních údajů můžete změnit. Dodavatelé potřebují váš souhlas k následujícím úkonům: