Poštovné zdarma na objednávky nad 7552,07 Kč. Možnost zaslání přes DHL Express.

Jak upevnit stírací mapu

Možnosti upevnění

Nejlepší způsob, jak vystavit stírací mapu, je zavěsit ji na zeď. Vzhledem k tomu, že je mapa svinuta v dárkovém tubusu, je důležité ji upevnit tak, aby byl její horní i dolní okraj zafixován ve vodorovné poloze. V opačném případě se může mapa opět srolovat. K upevnění můžete použít různé způsoby, které jsme pro vás otestovali.


Hliníkové zaklapávací lišty

 

Naše hliníkové lišty na míru nabízejí rychlý a snadný způsob zavěšení mapy na jakoukoliv rovnou stěnu. Na horní liště jsou dva posuvné montážní háčky, pomocí kterých lze upevnit lištu na jakoukoliv stěnu, nebo na ně můžete navázat šňůrku a pověsit lištu ze stropu. Tyto lišty doporučujeme pro luxusní moderní zavěšení mapy.

 

Dřevěné lišty


 

Ručně vyráběné dřevěné lišty jsou skvělým doplňkem na zavěšení našich map velikosti A1 na jakoukoliv rovnou stěnu. Připevnění mapy k lištám je velmi jednoduché.

 


Lepicí guma

 

Použijte malé množství flexibilní lepicí gumy v každém rohu a na každé straně mapy. Potom nalepte mapu na rovný povrch. Toto upevnění doporučujeme pro minimalistický vzhled.

 


Zarámování mapy

Možností rámování mapy je mnoho. Doporučujeme však mapu nalepit na podkladovou překližku.


Nalepení mapy na desku

Použijte sprejové nebo jiné podobné lepidlo pro trvalé upevnění mapy na podkladovou desku, například překližku. Takto lze body na mapě stírat nejsnadněji, jen se ujistěte, že deska má hladký povrch. Můžete použít i hrubší kartonovou lepenku.


Páska suchého zipu

K upevnění mapy na hladkou stěnu jsme už také použili tenký samolepící pásek suchého zipu. K připevnění lehké mapy obvykle stačí 4 širší kusy (jeden v každém rohu).


Připínáčky

Pokud máte takový povrch stěny, který nepoškodí připínáčky, jedná se určitě o jedno z nejlevnějších řešení pro upevnění mapy.

Spolehlivá podpora

Rychlá podpora, záruční servis a snadné vrácení. Doživotní záruka na naše dřevěné výrobky.

4,8/5 průměrné hodnocení

Více než 6000 recenzí od zákazníků z celého světa. 98% zákazníků nás doporučuje.

Personalizované objednávky

68travel je originální výrobce, což znamená, že můžeme rychle vytvořit individuální objednávky podle vašich přání.

Žijeme pro dobrodružství

Ve společnosti 68travel rádi cestujeme a objevujeme. Snažíme se používat recyklované přírodní materiály a omezit používání plastů. 68travel po světě »

Hledat

COOKIES

68travel, s.r.o. žádá o váš souhlas s použitím vašich údajů pro účely personalizované reklamy a obsahu, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoje produktů, jakož i pro ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení.

Nastavení můžete upravit kliknutím na jednotlivé položky. Další informace o GDPR naleznete na této stránce.

Způsob použití vašich osobních údajů můžete změnit. Dodavatelé potřebují váš souhlas k následujícím úkonům: