Poštovné zdarma na objednávky nad 1 296 .

Jak upevnit stírací mapu

Možnosti upevnění

Nejlepší způsob, jak vystavit stírací mapu je zavěsit ji na zeď. Vzhledem k tomu, že je to mapa zvinuta v dárovém tubusu, je důležité ji upevnit tak, aby se byl její horní a dolní okraj v horizontální poloze. V opačném případě se může mapa zpětne srolovat. Na upevnění tedy můžete použít různé spůsoby, které jsme pro vás otestovali.


Hliníkové zaklapovací lišty

Naše hliníkové lišty na míru nabízejí rychlý a snadný způsob zavěšení mapy na jakoukoliv rovnou stěnu. Horní lišta má dva posuvné montážní háčky, které mohou být použity k upevnění lišty na jakoukoliv stěnu, nebo můžete na ně navázat šňůrku a pověsit lištu ze stropu. Tyto lišty doporučujeme pro luxusní moderní zavěšení mapy.


Lepicí guma

Použijte malé množství flexibilní lepicí gumy v každém rohu a na každé straně mapy. Potom nalepte mapu na rovný povrch. Toto upevnění doporučujeme pro minimalistický vzhled.


Zarámování mapy

Možností rámování mapy je mnoho. Doporučujeme však mapu nalepit na podkladovou překližku. Aktuálně vyvíjíme rámovací kit, který bude brzy dostupný.


Nalepení mapy na desku

Použijte sprejové nebo jiné podobné lepidlo na trvalé upevnění mapy na podkladovou desku, například překližku. Tím způsobem se dají body na mapě nejjednodušší stírat, jen se ujistěte, že deska není texturovaná. Takto funguje i hrubší kartonová lepenka.


Páska suchého zipu

Také jsme už použili i tenký samolepící pásek suchého zipu. Obvykle postačují 4 širší kusy (jeden v každém rohu), protože dostatečné udrží lehkou mapu.


Připínací hřebíčky

Pokud máte povrch stěny, který nebude poškozen připínáčky, je to určitě jedno z nejlevnějších řešení pro upevnění mapy.