Poštovné zdarma na objednávky nad 7552,07 Kč. Možnost zaslání přes DHL Express.

Jak vyrábíme dřevěné dekorace

68travel je originální výrobce, nejsme jen distributor. Výroba našich dřevěných map a dalších dřevěných dekorací je zdlouhavý a složitý proces. Ale stojí za to. Na jeho konci vznikne krásná dekorace na zeď, na kterou když se podíváte, řeknete si: "Páni, to je paráda!". Díky této mapě se vám vybaví všechny vzpomínky na místa po celém světě, kde jste už byli...

Samotné výrobě předchází koncepční a konstrukční příprava. Nevěřili byste, kolik práce dá rozhodování o tom, které země se do které vrstvy vloží, jak barvy zkombinovat - vše vyladit tak, aby vrstvy na sebe navazovaly a vypadaly skvěle. Jak vybrat 50 z více než 300 ostrovů z celého světa pro standardní balíček ostrovů a další pro rozšířený balíček ostrovů.

Myšlenky a nápady se pak zpracovávají do vektorů. Tyto počítačové nuly a jedničky se pomocí gravírovacích strojů přenášejí na překližku, která se pak barví různými mořidly, aby se dosáhlo ještě působivějšího 3D designu. A postupně ožívá každý jednotlivý kus, každá země, každý ostrov. Všechny malé části se pak ručně slepí dohromady a vytvoří jednotlivé kontinenty - dřevěná 3D mapa tak dostane svou konečnou podobu.

Nakonec je třeba vše zabalit tak, aby se k vám mapy bezpečně dostaly ze Slovenska v srdci Evropy - přes hranice i přes oceány.

A pak už je jen na vás, zda si tuto nádhernou nástěnnou dekoraci přenesete na vlastní zeď a budete se z ní těšit po mnoho let. Protože mapy jsou okouzlující a každý je má rád.

https://youtu.be/AclWp-F3iR8
Spolehlivá podpora

Rychlá podpora, záruční servis a snadné vrácení. Doživotní záruka na naše dřevěné výrobky.

4,8/5 průměrné hodnocení

Více než 6000 recenzí od zákazníků z celého světa. 98% zákazníků nás doporučuje.

Personalizované objednávky

68travel je originální výrobce, což znamená, že můžeme rychle vytvořit individuální objednávky podle vašich přání.

Žijeme pro dobrodružství

Ve společnosti 68travel rádi cestujeme a objevujeme. Snažíme se používat recyklované přírodní materiály a omezit používání plastů. 68travel po světě »

Hledat

COOKIES

68travel, s.r.o. žádá o váš souhlas s použitím vašich údajů pro účely personalizované reklamy a obsahu, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoje produktů, jakož i pro ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení.

Nastavení můžete upravit kliknutím na jednotlivé položky. Další informace o GDPR naleznete na této stránce.

Způsob použití vašich osobních údajů můžete změnit. Dodavatelé potřebují váš souhlas k následujícím úkonům: