Poštovné zdarma na objednávky nad 7552,07 Kč. Možnost zaslání přes DHL Express.
Slovensko prezidentce Slovenska

Slovensko prezidentce Slovenska


...aneb jak vyrobit urgentně mapu i přes covid karanténu.

Naše mapy vyrábíme opravdu s velkou láskou, proto nás vždy potěší, když se ozve někdo s méně obvyklou objednávkou. Jako například minulý týden. Tentokrát zazvonil telefon a kancelář předsedy Svazu měst a obcí Slovenska nás požádala o dodání jedné dřevěné nástěnné mapy Slovenska pro vzácného klienta - prezidentku naší země. Na jedné straně nás potěšilo, že jedna z našich map bude doručena do prezidentského paláce. Na druhou stranu přišla objednávka v den, kdy byla naše výroba uzavřena kvůli pozitivnímu nálezu na Covid. Navíc den den předtím jsme z našeho skladu odeslali poslední vyrobené mapy Slovenska. A aby toho nebylo málo, mapa byla potřeba na konkrétní akci, a to hned v pondělí odpoledne. My jsme se to dozvěděli těsně před víkendem - opravdu šílený termín...

"Nemožné na počkání a zázraky expres!" - to je naše motto, kterým se snažíme řídit, a každá "nemožná" věc je pro nás výzvou. A i když první zprávy hovořily o tom, že není reálné mapu takto na poslední chvíli vyrobit kvůli zastavené výrobě, nakonec duch naší dílny zafungoval, kurýrní služba zafungovala dobře a v pondělí byla mapa s velkou mašlí předána svému příjemci. Paní prezidentka vypadala spokojeně, takže doufáme, že mapa najde své místo v prezidentském paláci nebo v soukromí a že jí naše mapa udělala velkou radost ;)

PS: ve společnosti již uzavíráme sázky na to, kdo bude příští hlavou státu, která obdrží jednu z našich map. Zapojíte se také do hádání?

Spolehlivá podpora

Rychlá podpora, záruční servis a snadné vrácení. Doživotní záruka na naše dřevěné výrobky.

4,8/5 průměrné hodnocení

Více než 6000 recenzí od zákazníků z celého světa. 98% zákazníků nás doporučuje.

Personalizované objednávky

68travel je originální výrobce, což znamená, že můžeme rychle vytvořit individuální objednávky podle vašich přání.

Žijeme pro dobrodružství

Ve společnosti 68travel rádi cestujeme a objevujeme. Snažíme se používat recyklované přírodní materiály a omezit používání plastů. 68travel po světě »

Hledat

COOKIES

68travel, s.r.o. žádá o váš souhlas s použitím vašich údajů pro účely personalizované reklamy a obsahu, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoje produktů, jakož i pro ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení.

Nastavení můžete upravit kliknutím na jednotlivé položky. Další informace o GDPR naleznete na této stránce.

Způsob použití vašich osobních údajů můžete změnit. Dodavatelé potřebují váš souhlas k následujícím úkonům: