Poštovné zdarma na objednávky nad 7552,07 Kč. Možnost zaslání přes DHL Express.

Fjällräven

O FJÄLLRÄVEN

Fjällräven pochází z malého města Örnsköldsvik ve Švédsku, kde se hory a lesy setkávají s mořem, a je to společnost vyrábějící outdoorové oblečení a vybavení, která se snaží zpřístupnit přírodu. V pravém švédském stylu se zaměřujeme na jednoduchost a praktičnost a máme maximální respekt k životnímu prostředí.

To je to, co děláme:

  • Vyvíjíme funkční, odolné a nadčasové outdoorové vybavení

  • Chováme se zodpovědně k přírodě, zvířatům i lidem

  • Inspirovat a rozvíjet zájem o život v přírodě

"Treking provozujeme už více než 50 let; doufám, že se tam nikdy nedostaneme."

https://youtu.be/5K-eDiv2gnk

 

UDRŽITELNOST

DLOUHODOBÁ PERSPEKTIVA

Všechno, co děláme, má dopad na životní prostředí kolem nás a na lidi a zvířata, kteří ho obývají. Jako outdoorová společnost si tento dopad velmi dobře uvědomujeme a děláme vše pro to, aby naše ekologická stopa byla co nejmenší. Paralelně jsou námi vyvíjené výrobky konstruovány tak, aby vydržely desítky let používání a mohly být následně předány další generaci nebo prodány na trhu s použitým zbožím. Tímto způsobem se vyrobí méně výrobků, spotřebuje se méně energie a méně výrobků skončí jako odpad. Vždycky to však můžeme udělat lépe. Udržitelnost je zvláštní druh trekingu. Existuje mnoho kontrolních bodů, ale žádná cílová čára.

MATERIÁLY

Příroda je pro nás ve společnosti Fjällräven stálým zdrojem inspirace. A to se týká i výběru našich materiálů. Kdykoli je to možné, získáváme materiály přímo z prostředí kolem nás. Materiály jako vlna, bavlna a prachové peří. Pokud se nám to nepodaří, čerpáme nápady z přírody a vytváříme syntetické materiály, které poskytují specifické řešení jedinečné výzvy. Mnohé z našich materiálů vyvíjíme sami, jiné ve spolupráci s nejlepšími dodavateli v oboru.

Ve společnosti Fjällräven nejde jen o vytváření výrobků, které splní vaše očekávání; jde také o vývoj materiálů, které obstojí v náročných podmínkách a zároveň udrží náš dopad na životní prostředí co nejmenší.

- Společnost Fjällräven se aktivně podílí na činnosti pracovních skupin v rámci Charty módního průmyslu OSN pro opatření v oblasti klimatu (UNFCCC FICCA) a Švédské textilní iniciativy pro opatření v oblasti klimatu (STICA).

- Pokračovali jsme v zapojení do Koalice pro udržitelné oděvy (Sustainable Apparel Coalition, SAC).

- Společnost Fjällräven je členem mezinárodní sítě Fair Labor Association (FLA), která spolupracuje na tom, aby miliony lidí pracujících v továrnách a na farmách po celém světě dostávaly spravedlivou mzdu a byly chráněny před riziky ohrožujícími jejich zdraví, bezpečnost a blahobyt.

- Prostřednictvím sítě Textile Exchange spolupracuje společnost Fjällräven se svými kolegy a vědci na podpoře recyklace, používání organických materiálů, lepšího řízení dodavatelského řetězce a lepšího výběru materiálů.

- Jako signatář konsorcia Microfiber Consortium podporujeme výzkum vlivu mikrovláken na životní prostředí a přispíváme k němu.

Fjällräven

Objevte trekking po způsobu Fjällräven, podle podmínek přírody - s vlastním vybavením, vlastním stanem, vlastním vařením a vlastním tempem, společně s dalšími lidmi, jako jste vy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=7hyFyz1O6fU

Nejprodávanější Fjällräven

Spolehlivá podpora

Rychlá podpora, záruční servis a snadné vrácení. Doživotní záruka na naše dřevěné výrobky.

4,8/5 průměrné hodnocení

Více než 6000 recenzí od zákazníků z celého světa. 98% zákazníků nás doporučuje.

Personalizované objednávky

68travel je originální výrobce, což znamená, že můžeme rychle vytvořit individuální objednávky podle vašich přání.

Žijeme pro dobrodružství

Ve společnosti 68travel rádi cestujeme a objevujeme. Snažíme se používat recyklované přírodní materiály a omezit používání plastů. 68travel po světě »

Hledat

COOKIES

68travel, s.r.o. žádá o váš souhlas s použitím vašich údajů pro účely personalizované reklamy a obsahu, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoje produktů, jakož i pro ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení.

Nastavení můžete upravit kliknutím na jednotlivé položky. Další informace o GDPR naleznete na této stránce.

Způsob použití vašich osobních údajů můžete změnit. Dodavatelé potřebují váš souhlas k následujícím úkonům: