Poštovné zdarma na objednávky nad 7552,07 Kč. Možnost zaslání přes DHL Express.

SeaToSummit

NÁŠ PŘÍBĚH

Roland Tyson začal vyrábět outdoorové vybavení na starém průmyslovém šicím stroji ve svém dětském pokoji v roce 1983, když mu bylo 17 let. Jako mladý outdoorový nadšenec si Roland uvědomil, že má vášeň a talent pro vytváření špičkového outdoorového vybavení. Brzy začal navrhovat a vyrábět vybavení pro další australské dobrodruhy. V roce 1991, po vybavení neobvyklého prvovýstupu na Mount Everest (více než 1126 kilometrů a 8848 metrů převýšení z úrovně moře na samostatný vrchol), se zrodila společnost Sea to Summit.

Rolandova snaha navrhovat nejlepší, nejlehčí a nejodolnější vybavení ho zavedla dál do odlehlého australského vnitrozemí a nakonec i do Himálaje. V těchto divokých místech mohl své vynálezy podrobit dokonalé zkoušce.

V roce 1993 se k Rolandovi připojila Penny Sandersonová, která předtím šest let pracovala pro Australian Geographic. Její vášeň pro objevování a inovace se pro Sea to Summit dokonale hodila. Spolu s Rolandem začali cestovat několik měsíců v roce a trávili čas lezením, plachtěním, trekingem, přechody a jízdou na kole. Všude, kam se vydali, testovali produkty a vylepšovali design.

Sea to Summit se rychle rozrostla v úspěšnou globální značku, jejímž základem byla láska Penny a Rolanda k cestování a designu. Společně vlastní a řídí společnost Sea to Summit a stále se podílejí na každém kroku cesty od vývoje surovin až po předání zdokonaleného vybavení do rukou zákazníků po celém světě.

https://www.youtube.com/watch?v=z1tCs3qB6TI
Spolehlivá podpora

Rychlá podpora, záruční servis a snadné vrácení. Doživotní záruka na naše dřevěné výrobky.

4,8/5 průměrné hodnocení

Více než 6000 recenzí od zákazníků z celého světa. 98% zákazníků nás doporučuje.

Personalizované objednávky

68travel je originální výrobce, což znamená, že můžeme rychle vytvořit individuální objednávky podle vašich přání.

Žijeme pro dobrodružství

Ve společnosti 68travel rádi cestujeme a objevujeme. Snažíme se používat recyklované přírodní materiály a omezit používání plastů. 68travel po světě »

Hledat

COOKIES

68travel, s.r.o. žádá o váš souhlas s použitím vašich údajů pro účely personalizované reklamy a obsahu, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoje produktů, jakož i pro ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení.

Nastavení můžete upravit kliknutím na jednotlivé položky. Další informace o GDPR naleznete na této stránce.

Způsob použití vašich osobních údajů můžete změnit. Dodavatelé potřebují váš souhlas k následujícím úkonům: