Poštovné zdarma na objednávky nad 7552,07 Kč. Možnost zaslání přes DHL Express.

Six Moon Designs

Naším cílem ve společnosti Six Moon Designs je nabízet lehké, kvalitní a cenově dostupné vybavení pro batohy. Chceme, abyste byli se svými nákupy spokojeni, a za naše výrobky se stoprocentně zaručujeme. Pokud máte obavy, dejte nám vědět. Uděláme vše pro to, abychom vše napravili. Jsme přesvědčeni, že výrobky Six Moon budou neocenitelným doplňkem vašich batohových potřeb.

Pokud si tedy chcete zpříjemnit své příští dobrodružství s batohem na zádech a méně ho zatěžovat, zveme vás, abyste zvážili Six Moon Designs.

Origins

Od svého prvního středoškolského dobrodružství na Appalačské stezce jsem propadl batohům. O několik let později, v létě 1977,jsme se s manželkou Lindou vydali na túru po Appalačské stezce. Byli jsme jedním z prvních párů, který stezku prošel celou směrem na jih.

Po výšlapu na AT jsme se přestěhovali z Virginie do Oregonu. Jako chudí vysokoškolští studenti jsme se naučili šít většinu vybavení potřebného pro výpravy do terénu. V průběhu let jsme ušili mnoho bivakovacích pytlů, plachet, spacích pytlů, bund a dalších kusů vybavení.

Po celou dobu mých baťůžkářských zkušeností mě vždy fascinovalo, že je potřeba jít na lehko. Hodně jsem se naučil při čtení výkonů prvních trampů, jako byla babička Gatewoodová, ale nebyl jsem ještě připraven na túru v teniskách nebo na to, abych používal jako přístřešek sprchový závěs. V roce 77 vážily naše batohy na AT každý asi 35 kilo s deseti dny jídla. To byla pozoruhodná váha, uvážíme-li, že jsme používali běžnou výbavu, která byla v té době k dispozici, a většina baťůžkářů tehdy nosila na zádech 50-60 liber.

V květnu 2002 jsme představili náš první výrobek, stan Europa. Stan Europa byl navržen tak, aby byl lehký, cenově dostupný, snadno se stavěl a byl dostatečně pevný pro použití v nejrůznějších podmínkách v terénu. V průběhu let jsme představili celou řadu inovativních výrobků od balíčku Starlite Pack až po pláštěnku Gatewood. S uvedením našeho nového modelu Skyscape Scout se snažíme dostat ultralight na zcela nový trh cenově dostupných přístřešků. Skyscape X vyjde vstříc těm, kteří věří, že za pořízení nejlehčího vybavení se neplatí.

- Ron "Fallingwater" Moak

Nejprodávanější Six Moon Designs

Spolehlivá podpora

Rychlá podpora, záruční servis a snadné vrácení. Doživotní záruka na naše dřevěné výrobky.

4,8/5 průměrné hodnocení

Více než 6000 recenzí od zákazníků z celého světa. 98% zákazníků nás doporučuje.

Personalizované objednávky

68travel je originální výrobce, což znamená, že můžeme rychle vytvořit individuální objednávky podle vašich přání.

Žijeme pro dobrodružství

Ve společnosti 68travel rádi cestujeme a objevujeme. Snažíme se používat recyklované přírodní materiály a omezit používání plastů. 68travel po světě »

Hledat

COOKIES

68travel, s.r.o. žádá o váš souhlas s použitím vašich údajů pro účely personalizované reklamy a obsahu, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoje produktů, jakož i pro ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení.

Nastavení můžete upravit kliknutím na jednotlivé položky. Další informace o GDPR naleznete na této stránce.

Způsob použití vašich osobních údajů můžete změnit. Dodavatelé potřebují váš souhlas k následujícím úkonům: